TEHTUD TÖÖD

Fotolahendustel on maagiline jõud tuua peole need kõige olulisemad elemendid – rõõmu, põnevuse, üksteisega suhtlemise ning siirad emotsioonid. Tellides mõne meie lahenduse enda sündmusele, veendute, et soovite meid ka järgmisel korral oma sündmuse osana näha!

NÄITEID SÜNDMUSTESTFOTOBOXMAGIC MIRRORGIF BOOTHGREENSCREENBULLET TIME
Kõige uuemaid näidiseid leiate meie Instagrami kontolt

Näiteid sündmustest
Iga sündmus on unikaalne. Meil on enam kui 12 aastat kogemust Eesti turul. Lahendused on 100% bränditavad – saame muuta taustakujundust, helikäsklusi, lisada mistahes logo ja TouchScreen graafikat.

FotoBOX
Siin on toodud väike valik meie varem tehtud töödest.
Piltide väljatrükiks on võimalik valida erinevaid paberiformaate (7,5 x 10 cm, 5 x 15 cm, 10 x 15 cm, 15 x 20 cm). Väljatrükk võib olla värviline, must-valge, või sephia toonides. Kujunduse piirideks on vaid fantaasia ja pilte saab trükkida täpselt nii palju, kui hing ihkab.

Magic Mirror
Siin on toodud väike valik meie varem tehtud töödest.
Piltide väljatrükiks on võimalik valida erinevaid paberiformaate (5 x 15 cm, 10 x 15 cm, 15 x 20 cm). Väljatrükk võib olla värviline, must-valge, sephia toonides. Kujunduse piirideks on vaid fantaasia ja pilte saab trükkida täpselt nii palju, kui hing ihkab.

GIF Booth
Aparaat loob GIF formaadis boomerang-pildid, mida saab kasutaja koheselt saata endale SMS-iga või emailile, et seda sotsiaalmeediasse jagama hakata.

Greenscreen Booth
Võimalus olla loov ja taustana kasutada mis tahes kaadrit – olgu selleks siis kärestikuline jõgi, kosmoselaev või midagi veel pöörasemat! Piltide väljatrükiks on võimalik valida erinevaid paberiformaate (10 x 15 cm,, 15 x 15cm,  15 x 20 cm). Kujunduse piirideks on vaid fantaasia ja pilte saab trükkida täpselt nii palju, kui hing ihkab.

Bullet Time
Uudne lahendus Eesti turul.
Kõiki tehtud videoklippe saab kohe peale fotosessiooni hakata jagama sotsiaalmeedias.

Bullet Time

Soovid enda sündmuse teha peokülalistele meeldejäävaks ja lõbusaks?