"YOU WANT US,
YOU JUST DON'T KNOW IT YET!"
Küsi pakkumist!

FotoBOX-id Tallinnas ja Tartus!

Miks meie?

Oleme tegutsenud Eesti turul juba üle viie aasta. Selle ajaga oleme omandanud palju teadmisi ja kogemusi, et pakkuda aina paremat teenust.
Mistahes sündmust korraldades annab meie meeskond endast alati parima.

Meie FotoBOX-id sobivad suurepäraselt igat tüüpi üritustele

 • FotoBOX töötab soovi korral kabiiniga või ilma.
 • Pakume kliendile erinevat taustavalikut, millede hulgas ka põnev Green Screen
 • Saame kasutada FotoBOX-i ka ilma kabiini ja taustakangata.
 • FotoBOX võtab vähe ruumi: laius: 2m x sügavus: 2m x kõrgus: 2m
 • Korraga on võimalik mahutada pildile palju inimesi

Vastavalt kliendi soovidele on võimalik kohandada FotoBOX’i kujundust: taustakujundus, helikäskluseid, logo ja kliendile kuvatavat TouchScreen graafikat, lisada ettevõtte brändi ja muud.

Veel…

 • Vastavalt Eestis kehtivatele seadustele, on inimese kuvand inimese oma ning seaduseid järgides tuleks inimese jäädvustamiseks fotograafil võtta isikult kirjalik luba. Et arusaamatusi vältida, on FotoBOX-id maailmas järjest enam populaarsust kogumas, kuna seal otsustab inimene ise kas tahab endast pilti ning mis ta pärast selle pildiga edasi teha soovib.
 • Me pakume unikaalset teenust Eestis.
 • FotoBOX garanteerib rõõmsad emotsioonid igas vanuses inimesele. Kõigile kes kasutavad meie teenust on garanteeritud head elamused.
 • Meie meeskond on alati kohal ning valmis abistamas kõiki, kellel tekib küsimusi. Seega ei pea tellija muretsema, et kas ja kuidas asi toimib.
 • Piltide kohene väljatrüki võimalus annab kasutajatele hea võimaluse saada endaga kohe kaasa võtta midagi toredat.
 • Saame lisada pildi e-mailile või sotsiaalmeediasse saatmise vormi.
 • Tellija saab kõik pildid ka endale, et vajadusel neid kas uuesti trükkida või asjaosalistele jagada.

Mis on FotoBOX?

FotoBOX (mujal maailmas levinud PhotoBooth nimega) on mobiilne automaatpildistaja. Meie FotoBOX on mobiilselt paigaldatav mistahes üritusele. Proffesionaalse kaamera, stuudio valguse ja puutetundliku LCD ekraaniga, mis on monteeritud meie patendeeritud turvalisse übrisesse moodustab see hea abivahendi igale ürituse korraldajale.
Võimalik on paigaldada ka eesriie, et kaamera ees tehtu jääks teiste pilkude eest varjatuks.
Astudes kabiini, sulgege kardin. Mõelge välja, mida teete, kuidas istute või seisate, kas naeratate või teete mõnda naljakat nägu. Seejärel lugege ekraanil olevat juhist. Vajalikud nupud asuvad puutetundlikul LCD ekraanil.
Pildistamise alustamiseks vajutada ekraanil olevale nupule

 

accessories accessories accessories

Let The Fun Begin / Las lõbu alaku

Puudutades EKRAANI algab fotosessioon. Teile antakse mõned viimased sekundid enda sättimiseks ja tuletatakse meelde, et 3 sekundi pärast tehakse pilt. Korraks näidatakse pilti ekraanil, et vajadusel saaksite ennast muuta, misjärel tehakse kohe kiiresti uus pilt ja nii mitu pilti järjest.
Fotosessiooni lõpus tänab aparaat teid koostöö eest, misjärel küsitakse kas saata pilt e-mailie või prinditakse paberile. Kui olete oma valiku teinud, väljuge FotoBOX’ist, et anda võimalus lõbusaks pildistamiseks teistelegi.

accessories accessories

Aeg tulemusteks

Väljudes FotoBOX’ist, võivad järgmised inimesed kohe siseneda ning alustada oma fotosessiooni. Pildi trükkimine algab automaatselt peale teie sessiooni lõppu.
Kogu trükkimise protsess võtab aega vaid mõned sekundud. Kui trükiprotsess on lõppenud, on pilt kuiv ning seda võib lasta vabalt ringi käima. Soovi korral trükitakse fotole Teie poolt valitud parool, et näha veebigaleriis kõiki üritusel tehtud fotosid.
Jagage oma fotot teistega ning mõelge välja uusi ideid, et teha veel paremat pilti järgmise korraga. Teil ja teie külalistel soovitatakse FotoBOX’i külastada nii mitu korda kui meeldib. Ühele korrale peab teine kindlasti järgnema.

accessories