TÄHTPÄEVAD

Fotolahendused tähtpäevale
Rendi FotoBOX, Magic Mirror või mõni muu meie fotolahendus aastavahetuse-, volbri-, halloweeni-, jõulu- või mis tahes muule peole!

Aastavahetuse pidu
Aastavahetus on alati öö, mida peab mäletama! Tellides kabiiniga FotoBOX-i, on võimalik pildistada teiste silmapaaride eest varjatult. Kui kardin ette tõmmatakse, võib seal juhtuda mida iganes. Asjaolu, et FotoBOX-is puudub fotograaf, kelle ees häbelikkust tunda, avab inimeste loovuse hoopis uuel tasandil.
Magic Mirror pakub sündmusel osalejatele elevust ja annab võimaluse end elegantselt jäädvustada aasta kõige maagilisemal ajal.

Jõulupeod ja tähtpäevad
Rentides meie fotolahendusi oma järgmisele koosviibimisele, ei hoia Sa mitte ainult külalisi kauem endaga, vaid pakud neile ka hea võimaluse end ühiselt pildile jäädvustada. Pildid on võimalik trükkida kas paberile või saata mugavalt e-mailile.

Stiilipeod
Järjest rohkem populaarsust koguvad stiilipeod on ideaalsed kohad, kus kasutada FotoBOX-i, Magic Mirror-i või teisi fotolahendusi. Külalised saabuvad igasugustes huvitavates kostüümides, on lõbusalt meelestatud ning kasutavad suure rõõmuga toredate hetkede jäädvustamise võimalust. Tee enda stiilipidu meeldejäävaks ja telli fotolahendus meilt!

Parima tulemuse saavutamiseks on meie professionaalne meeskond alati abiks.

Lisainfo ja broneeringud:
Tel: +372 5648 9229 (EST)
Tel: +372 5635 9392 (ENG)
E-mail: info@photobooth.ee

Magic Mirror
Magic Mirror

Küsi pakkumist

    Soovid enda sündmuse teha peokülalistele meeldejäävaks ja lõbusaks?