"YOU WANT US,
YOU JUST DON'T KNOW IT YET!"
Küsi pakkumist!

FotoBOX-id Tallinnas ja Tartus!

FotoBOX tähtpäevale

Rendi FotoBOX aastavahetuse-, volbri-, halloweeni-, jõulu- või mistahes peole!

Aastavahetuse pidu

Aastavahetus on alati öö, mida peab mäletama! Miks mitte sellele peole elevust pakkuda FotoBOX-iga.
Teie külalised on kindlasti huvitatud uusaasta stiilis fotode tegemisest.
FotoBOX-is ei ole fotograafi, kelle ees jääks nii mõnigi asi tegemata. Kui kardin sulgub, ei ole külastajatele ette antud, mida seal tegema peavad jäädvustamaks uusaasta saabumist.
Piiramatu sessioon tagab, et teie külalised saavad koju viia oma isiklikud mälestusmeened uusaastaööst. Ära unusta, et soovi korral pakume ka aastast tasuta online-majutust teie ürituse galeriile, mis aitab mälestusi elus hoida terve järgmise aasta.

Jõulupeod ja tähtpäevad

Jõulupeod / tähtpäevad on veel üks suurepärane põhjus rentimaks FotoBOX’i. Rentides FotoBOX’i oma järgmisele tähtpäevale, ei hoia sa mitte ainult külalisi kauem endaga, vaid pakud neile hea võimaluse koos ennast pildile jäädvustada. Võimalus on trükkida pildid kohe paberile kiirelt ja kvaliteetselt, või jagada pilte internetis.

Stiilipeod

Järjest rohkem populaarsust kogub FotoBOX stiilipidudel. Teie külalised saabuvad igasugustes huvitavates kostüümides, et miks mitte lubada neil jäädvustada see FotoBOX’is.
Mõned teie külalistest kulutavad palju aega ja ressurssi, et tulla teie peole suurepärases kostüümis. Mis oleks parem kui jäädvustada nad kõrgekvaliteetsetel fotodel. Nüüd pakume privaatset internetigaleriid, kus saate pilte jagada ja kommenteerida. Tee oma stiilipidu meeldejäävaks.

Ja paljud teised üritused…

Võtke meiega julgelt ühendust.