"YOU WANT US,
YOU JUST DON'T KNOW IT YET!"
Küsi pakkumist!

FotoBOX-id Tallinnas ja Tartus!

FotoBOX pulma

Miks teeb FotoBOX pulmas nii palju rõõmu?

FotoBOX – uusim kuum trend pulmades.
Kui olete varem osalenud mõnes pulmas, kus on kohal olnud FotoBOX, siis teate kui palju rõõmu see tegelikult teeb. FotoBOX ja pulmad on täiuslik sobivus. FotoBOX-id on kogunud plahvatuslikult populaarsust üle kogu maailma, SEST NENDEGA ON NII PALJU RÕÕMU. FotoBOX-is saadud tulemus on alati lõbus, sest sa ei tea iial, kuidas erivanuses inimesed kaamera ees käituvad ja mida teevad.

Ei mingit piilumist eesriide taha.
Tellides FotoBOX’i kabiiniga, tagatakse inimeste privaatne fotosessioon. Kui kardin ette tõmmatakse, võib seal juhtuda mida iganes. Asjaolu, et FotoBOX-is puudub fotograaf, kelle ees häbelikkust tunda, avab inimeste loovuse hoopis uuel tasandil.

Pildid trükitakse kohe.
Kõigest sekundite jooksul pärast fotosessiooni lõppu, valmib kõrgekvaliteediline fotode väljatrükk, et jagada oma elamusi teistega.

Erilised hetked on need, kui Teie ja teie külalised need hetked eriliseteks muudate – ja üks viis tagada, et Teie või Teie sõprade suur päev oleks täpselt see, on tellida oma pulma FotoBOX.

Läbi aegade on noorpaarid proovinud erinevaid pulma jäädvustamise vorme: ühekordne fotoaparaat lauanurgal, Polaroid kaamera. Leidlikud pulmafotograafid on võtnud kasutusele palju erinevaid nippe, et hetki jäädvustada. On aga hetki, mida fotograaf ei pruugi iial pildile saada.
Järjest rohkem ja rohkem paare on avastanud, et parim viis tabada kustumatuid mälestusi, on kutsuda külalised unikaalsesse keskkonda, FotoBOX’i.

See on lõbus nii 9 kui ka 99-aastase jaoks ja ühendab külalisi
tõeliselt meeldejääval viisil.

FotoBOX’i pakkumine võimaldab piiramatut printimist.

Soovikorral aitame luua külalisteraamatu, et mitte
ainult Teie külalised ei lahku mälestustega, vaid saate
endale mälestuseks külaliste eredamate hetkede ja heade
soovidega raamatu – ei mingit stressi, FotoBOX’i meeskond
hoolitseb kõige eest.

Lisaks pulmafotograafile soovitame kindlasti tellida ka FotoBOX.

Garanteerime, et te ei kahetse seda otsust.

9