firmaüritused, firmauritused, fotobox, fotoboks, firmaüritused tallinnas, firmaüritused harjumaal, aktiivne firmaüritus, messid, kontoripeod, tooteesitlused, kliendipäevad

FIRMAÜRITUSED

Lisa fotolahendustega firmaüritusele elamust!
Firmapidudel, kliendiüritustel, messidel, töötajate tunnustusõhtutel või kontoris aitavad meie fotolahendused tagada, et Teie ettevõtmist ootab ka järgmine kord suur menu. Fotoboksid, fotopeeglid ja teised fotolahendused ühendavad nii kliente kui töötajad. Teie külalised ja kliendid tunnevad, et nendega tegeletakse personaalselt. Messidel ja esitlustel meelitavad fotolahendused ligi kliente, kellega suhtlemisel saate kindlasti juurde lisaaega, et tutvustada oma tooteid ja teenuseid ja saate neile kaasa anda just kliendi jaoks personaliseeritud reklaami.

Parim reklaam, mida olete eales proovinud
Meie fotolahenduste abiga on alati hea reklaamida oma toodet või teenust. Meie seadmed on täielikult bränditavad. Teile vajaliku info saab kliendile edasi anda nii ekraanil, bränditud väljatrüki või digitaalsete failide kaudu. Kõik külalised saavad sündmuselt lahkudes endaga kaasa positiivse elamuse ning Teie reklaami unikaalsel kujul (kõrgekvaliteediline foto), mida külalised kindlasti ka oma sõpradele näitavad ja sotsiaalmeedia kontodel levitavad.

Pakume teenust kõikjal Eestis ja vajadusel ka naaberriikides. Oleme oma fotolahendustega käinud nii Lätis, Leedus, kui Soomes, Rootsis ja Venemaal. Teenindame rõõmuga ka kõiki rahvusvahelisi kliente.

Lisainfo ja broneeringud:
Tel: +372 5648 9229 (EST)
Tel: +372 5635 9392 (ENG)
E-mail: info@photobooth.ee

fotoboks
Kõige uuemaid näidiseid leiate meie Instagrami kontolt

Küsi pakkumist

    Soovid enda sündmuse teha peokülalistele meeldejäävaks ja lõbusaks?

    firmaüritused

    firmaüritused

    fotoboks  kiirfoto