PULMAD

Miks teevad meie fotolahendused pulmas nii palju rõõmu?
Kui olete varem osalenud mõnes pulmas, kus on kohal olnud FotoBOX, Magic Mirror või mõni muu fotolahendus lisaks ametlikult fotograafile, siis teate, kui palju rõõmu need külalistele pakuvad. Fotolahendused ja pulmad on täiuslik sobivus! Saadud tulemus on alati lõbus, sest iial ei tea, kuidas eri vanuses inimesed kaamera ees käituvad ja mida teevad.

Ei mingit piilumist eesriide taha
Tellides kabiiniga FotoBOX-i, on võimalik pildistada teiste silmapaaride eest varjatult. Kui kardin ette tõmmatakse, võib seal juhtuda mida iganes. Asjaolu, et FotoBOX-is puudub fotograaf, kelle ees häbelikkust tunda, avab inimeste loovuse hoopis uuel tasandil.
Loomulikult pakume ka avatud fotoboksi lahendusi näiteks fotonurga ette paigaldamiseks.

Magic Mirror-i maagiline effekt
See on midagi, mida peab ise kogema. Magic Mirror pakub pulmades elevust kõigile, nii noortele, kui ka teie kõige vanematele külalistele.

Pildid prinditakse kohe ja printimise maht on piiramatu
Kõigest sekundite jooksul pärast fotosessiooni lõppu valmib kõrgekvaliteediline fotode väljatrükk, et jagada oma elamusi teistega. Soovi korral aitame luua külalisteraamatu, et saaksite ka ise sündmuse korraldajana endale mälestuseks külaliste eredamate hetkede ja heade soovidega raamatu.

Meie fototeenused lahutavad nii laste kui täiskasvanute meelt, pakuvad rohkelt rõõmu ja talletab kordumatud mälestused!
Sujuva töö tagamiseks on meie professionaalne meeskond alati kohapeal.

Lisainfo ja broneeringud:
Tel: +372 5648 9229 (EST)
Tel: +372 5635 9392 (ENG)
E-mail: info@photobooth.ee

Magic Mirror

Küsi pakkumist

    Soovid enda sündmuse teha peokülalistele meeldejäävaks ja lõbusaks?