FIRMAÜRITUSED

Lisa fotolahendustega firmaüritusele elamust!
Firmapidudel, kliendiüritustel, messidel või töötajate tunnustusõhtutel aitavad meie fotolahendused tagada, et Teid ootab ka järgmine kord suur menu. Photoboothid ja teised fotolahendused ühendab inimesi ning külalised ja kliendid tunnevad, et nendega tegeletakse personaalselg. Messidel ja esitlustel meelitavad fotolahendused ligi kliente, kellega tegeledes saate kindlasti juurde lisaaega, et tutvustada oma tooteid ja teenuseid.

Parim reklaam, mida olete eales proovinud
Meie fotolahenduste abiga on alati hea reklaamida oma toodet või teenust. Meie seadmed on täielikult bränditavad. Teile vajaliku info saab kliendile edasi anda nii ekraanil, bränditud väljatrüki või digitaalsete failide kaudu. Kõik külalised saavad sündmuselt lahkudes endaga kaasa positiivse elamuse ning Teie reklaami unikaalsel kujul (kõrgkvaliteediline foto), mida külalised kindlasti ka oma sõpradele näitavad ja sotsiaalmeedia kontodel levitavad.

Pakume teenust kõikjal Eestis ning ka naaberriikides. Oleme oma fotolahendustega käinud nii Lätis, Leedus, kui Soomes, Rootsis ja Venemaal. Seega teenindame rõõmuga ka kõiki rahvusvahelisi kliente.

Lisainfo ja broneeringud:
Tel: +372 5648 9229 (EST)
Tel: +372 5635 9392 (ENG)
E-mail: info@photobooth.ee

fotoboks

Küsi pakkumist

    Soovid enda sündmuse teha peokülalistele meeldejäävaks ja lõbusaks?